penzion z boku.jpg
terasa.JPG
Přijeďte prožít letní či zimní radovánky do nejkrásnějších míst Českého ráje do Žďáru u Mnichova Hradiště.

Těšíme se upřímně na Váš pobyt! Rodina Burdova
zadni cast penzionu.jpg
PENZION BURDA
Žďár u Mnichova Hradiště 60
Mobil: +420 606 812 918
Email: mildaburda@centrum.cz
PENZION BURDA - ČESKÝ RÁJ
pokoj se sociálkou.jpg
3.jpg
Penzion Burda - apartmány mají kapacitu 10-ti lůžek. Nabízíme ubytování ve 2 čtyřlůžkových a 1 dvoulůžkovém pokoji. Je zde však možnost kapacity 12-ti lůžek. Jsou vybaveny TV, sprchou, WC. Z pokoje je umožněn přístup na balkón.

Je zde také kompletně vybavená, prostorná společná kuchyně, která je kompletně vybavená spotřebiči i nádobím (plynový sporák, mikrovlnná trouba, topinkovač, rychlovarná konvice, lednice ).

U objektu se nachází velká zahrada s oplocenou parkovací plochou, bazén, ohniště s možností grilování, altánek. Nabízíme zapůjčení sportovních potřeb (míče, badmintonové pálky, pálky na líný tenis, petang), možnost uschování kol. Tenisový kurt je vzdálen 2 km.

PRO DĚTI : TRAMPOLÍNA 305 CM S OCHRANNOU SÍTÍ A ŽEBŘÍKEM !

Možnost dovozu obědů po-pá.


Penzion nabízí také menší občerstvení (lahvové pivo nealko Birell, točené pivo Rohozec, voda neperlivá, jemně perlivá, polotmavý Birell a TOČENOU ZMRZLINU :-) OTEVŘENO : Červen, září, říjen PONDĚLÍ - ČTVRTEK ZAVŘENO, PÁTEK 15 - 19 hod, SOBOTA 10 - 19 hod, NEDĚLE 10 - 19 hod. Červenec, srpen KAŽDÝ DEN 10 - 19 hod :-)


PES v tomto objektu NE (pouze po dohodě s majitelem (malé plemeno - 100,-/noc). V okolí objektu mějte prosím svého miláčka na vodítku, děkujeme.)

SLEVA PRO DLOUHODOBĚJŠÍ UBYTOVÁNÍ FIREMNÍCH PRACOVNÍKŮ Z OKOLNÍCH LOKALIT !! !!

VOLNÝ PŘÍSTUP NA WIFI INTERNET V CELÉM PENZIONU I NA ZAHRADĚ !!
2.jpg

023.jpg
pohled na příhrazské skály.jpg
SEO
Penzion Burda - Český ráj
Provozovatel : Miloslav Burda, č.p. 60 Žďár u Mnichova Hradiště, 294 12, Mob : +420 606 812 918 email : mildaburda@centrum.cz www.penzionburda.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one