penzion z boku.jpg
terasa.JPG
Přijeďte prožít letní či zimní radovánky do nejkrásnějších míst Českého ráje do Žďáru u Mnichova Hradiště.

Těšíme se upřímně na Váš pobyt! Rodina Burdova
zadni cast penzionu.jpg
PENZION BURDA
Žďár u Mnichova Hradiště 60
Mobil: +420 606 812 918
Email: mildaburda@centrum.cz
PENZION BURDA - ČESKÝ RÁJ
Rodinný penzion Burda se nachází u vstupní brány do Českého ráje poblíž těch nejpůsobivějších, historických a geologických památek. Mezi nejnavštěvovanější památky vůbec se řadí gotický hrad Kost, symbol Českého ráje zřícenina Trosky, romantického zámku Hrubá Skála a mnoha dalších historicky významných míst charakteristických pro tento kraj.

Z geologického hlediska pro aktivně založené návštěvníky jsou velkou atraktivitou skalní města Hruboskalsko, Prachovské skály, Drábské světničky, Příhrazské skály, Bozkovské jeskyně a nepřeberné množství turisticky zajímavých oblastí.

Na své si přijdou, jak rodiny s dětmi, tak sportovně založení jedinci. Český ráj disponuje několika velmi populárními cyklotrasami a pěšími cestami. Nejznámější a nejvíce frekventovanější je Zlatá stezka.

Vybrat si můžete i s možnosti ubytování v Lázních Sedmihorky, nebo v místech středověkých hradů - Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Rotštejn a zámků - Jičín, Hrubý Rohozec, Humprecht, Mnichovo Hradiště.

Dále si můžete zamluvit exkurze v pivovarech Svijany, Rohozec, Klášter s ochutnávkou piva :-)
drábské svetnicky.jpg
Houska.JPG
Humprecht.JPG
Malá Skála.JPG
Kost.JPG
Mnichovo Hradiště.JPG
Trosky.JPG
valdštejn.jpg
valečov.jpg
zviretice.jpg

023.jpg
pohled na příhrazské skály.jpg
SEO
Penzion Burda - Český ráj
Provozovatel : Miloslav Burda, č.p. 60 Žďár u Mnichova Hradiště, 294 12, Mob : +420 606 812 918 email : mildaburda@centrum.cz www.penzionburda.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one